Asortyment Himalaya Wellness

Misją firmy Himalaya jest sprawienie, aby produkty ziołowe były częścią każdego domu. Nasz asortyment ziołowych suplementów diety został specjalnie opracowany, aby pomóc Ci osiagnąć dobre samopoczucie fizyczne i umysłowe oraz poprawić jakość życia. Dokładamy wszelkich starań, aby stało się to możliwe poprzez nasze kierowane nauką zaangażowanie w ochronę zdrowia opartą na stosowaniu ziół.

Asortyment produktów Himalaya Wellness nie zawiera cukru, sztucznych barwników i aromatów, konserwantów, soi i składników mlecznych.

Posiadamy pełen wachlarz rozwiązań, które pomogą Ci prowadzić lepszej jakości życie.

MemoryWellness

Bacopa, to synonim inteligencji i wiedzy, uważane przez świętych za boskie zioło pozwalające wyciszyć umysł i pomagające w medytacji.

Wyciąg z Bacopa może mieć pozytywny wpływ na mózg oraz wspomagać krótko- i długoterminową pamięć, może pomóc wzmocnić koncentrację, inteligencję. Ekstrakt z bakopy może być również pomocny w zapobieganiu i redukowaniu stresu, jest niezbędny dla prawidłowego snu.

Bacopa jest wskazana dla osób, które chcą wspomóc pamięć i koncentrację oraz w trakcie wysiłku umysłowego.

BowelWellness

Triphala zawiera agrest indyjski, w skład którego wchodzą unikalne przeciwutleniacze usuwające wolne rodniki. Belleric Myrobalan ma korzystny wpływ na czynność układu oddechowego. Z kolei Chebulic Myrobalan ma właściwości oczyszczające i tonizujące.

Agrest indyjski, Belleric Myrobalan oraz Chebulic Myrobalan ułatwiają trawienie i korzystnie wpływają na pracę jelit.

Triphala jest wskazana dla osób, cierpiących na przewlekłe zaparcia, a także dla osób z niestrawnością, wzdęciami i zgagą.

Men’sWellness

Tribulus to zioło od wieków stosowane w medycynie naturalnej. W Ayurvedzie opisane zostało jako afrodyzjak.

Ekstrakt z owocu Tribulus wspiera utrzymanie zdrowego układu moczowego i zdrowych narządów rozrodczych. Pomaga utrzymać właściwą pracę nerek. Wspomaga utrzymanie popędu seksualnego i sprawności seksualnej.

Tribulus jest wskazany dla mężczyzn uskarżających się na brak witalności i spadek potencji.

UrinaryWellness

Boerhaavia w dosłownym znaczeniu, to “ta, która odmładza ciało", a dzięki moczopędnemu działaniu pomaga utrzymać wydajną pracę nerek.

Wyciąg z korzenia Boerhaavia charakteryzuje się działaniem moczopędnym. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, nerek oraz ułatwia przepływ moczu i reguluje jego zastoje.

Boerhavia wskazana jest dla osób chcących zachować zdrowe nerki i prawidłowo funkcjonujący układ moczowy.

JointWellness

Boswelia to średniej wielkości drzewo, którego pień wytwarza oleo-gumo-żywicę stosowaną po oczyszczeniu jako lek ziołowy.

Wyciąg z żywicy Boswelia pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów oraz wspiera ich elastyczność. Jej właściwości przeciwzapalne pomagają w leczeniu zapalenia stawów poprzez zmniejszenie bólu i stanów zapalnych.

Boswelia wskazana jest dla osób doświadczających problemów ze stawami.

SkinWellness

Neem znany jest ze swoich właściwości oczyszczania krwi i jest jednym z drzew o najbardziej wszechstronnym zastosowaniu. Korzenie, kora, guma, liście, owoce, nasiona, pestki i olej wykorzystywane są w preparatach leczniczych zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Wyciąg z liści Neem wspomaga naturalne mechanizmy obronne organizmu, zwłaszcza przewodu pokarmowego i skóry. Posiada właściwości antybakteryjne.

Neem wskazany jest dla osób, które chcą utrzymać zdrową i promienną skórę oraz zdrowy układ trawienny.